Vážení rodiče,
prosím o doplnění letního oblečení do skříněk dětí - kraťásky, trika s krátkým rukávem, kšiltovky/kloboučky, otevřené boty,..
Nechejte prosím i teplejší variantu - tepláčky, mikinky, pláštěnky, uzavřené boty. S dětmi se vždy oblečeme dle aktuálního počasí.
Dále prosím o přinesení podepsaných opalováních krémů. Děti prosím namažte vždy ráno při příchodu, ať nemusíme v šatně trávit o 15 minut déle mazáním všech dětí. Pokud nestihnete, samozřejmě domázneme.
Pokud chcete, můžete donést i podepsaný repelent. Ty od dětí vyberu do košíčku, který umístím na vršek skříňky - z důvodu bezpečnosti. Našplícháme vždy před odchodem ven.
Zároveň připomínám, že veškeré oblečení musí být podepsané.
Děkuji a přeji klidný zbytek dne,
Kristýna Citnerová